http://ems.ut.ac.ir

راهنمای پردازش اطلاعات جامع اساتید

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۳ کد : ۳۰۲۶ راهنماهای کارمندان
تعداد بازدید:۱۹۹۱

پردازش " تدریس و فعالیتهای آموزشی اساتید" از این مسیر قابل دسترسی است.

در این پردازش می‌توان، تمام فعالیتهای آموزشی و پژوهشی استاد در ترم مورد نظر را رویت و تایید نمود.

پس از انتخاب استاد و ترم مورد نظر، روی دکمه کلیک شود.

در قسمت "مشخصات استاد" می‌توان مشخصات اتاد مورد نظر را مشاهده نمود و در صورت مغایرت اطلاعات با استاد مورد نظر این اطلاعات را در پردازش "۱۰۲۲۰" "اطلاعات استاد" اصلاح نمود.

الف - فعالیتهای آموزشی:

در قسمت فعالیت‌های آموزشی می‌توان "دروس ارائه شده استاد" در ترم مورد نظر را مشاهده نمود.

توجه نمایید در این قسمت فقط دروسی از استاد نمایش داده می‌شوند که در پردازش ارائه درس در قسمت "اساتید" برای استاد تعریف شده باشند و دروسی که در پردازش تعریف پروژه، پایان نامه، سمینار، کارآموزی دانشجو تعریف شده باشند در قسمت پروژه‌های دانشجویی نمایش داده می‌شوند.

 

نکات:

۱- اگر استاد درسی داشته باشد که در آن دانشجویی ثبت نام نکرده باشد در لیست فعالیت‌های آموزشی استاد نشان داده نمی‌شود.

۲- در صورت مشاهده عدم مغایرت اطلاعات هر درس استاد با اطلاعات موجود در ستون تایید هر درس کلیک نموده تا اطلاعات موجود تایید شود: توجه نمایید با این کار اطلاعاتی که مرتبط با حق التدریس این درس در سیستم است قفل شده و قابل تغییر نیستند (برای عدم ایجاد مغایرت در سند موجود)

ب- پروژه‌های دانشجویی (کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکترا)

در این قسمت دروسی که حالت پروژه‌ای دارند نشان داده می‌شوند.

در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات این قسمت یا عدم وجود پروژه‌ای از استاد مورد نظر در این قسمت باید اطلاعات موجود در پردازش ۱۰۲۱۰ " تعریف پروژه، پایان نامه، سمینار، کارآموزی دانشجو " اصلاح شود و در صورت عدم وجود پروژه در همین پردازش ۱۰۲۱۰ " تعریف پروژه، پایان نامه، سمینار، کارآموزی دانشجو" پروژه مورد نظر تعریف گردد.

در این قسمت به منظور محاسبه واحد معادل پروژه‌های دانشجویی روی لینک "انتخاب" در جلوی هر پروژه کلیک نمایید. در صورت امکان ورود درصد پیشرفت (برطبق قوانین انتخاب پروژه) در کادر "درصد پیشرفت" درصد پیشرفت پروژه مورد نظر وارد شود و در غیراینصورت با کلیک بر روی لینک "انتخاب" پروژه مورد نظر انتخاب می‌گردد.

از طریق قسمت "ج" می‌توان واحد معادل خدمات اجرایی استاد را مشاهده نمود و در صورت مغایرت از طریق پردازش ۱۷۲۰۰ " همکاری اساتید در امور اجرایی" اصلاحات لازم را انجام داد.

از طریق جدول "وضعیت نهایی" می‌توان خلاصه محاسبات حق التدریس انجام شده برای استاد را مشاهده نمود و در صورت صحت اطلاعات با کلیک به روی دکمه "تایید" آنها را تایید نمود. در انتها برای تهیه نسخه چاپی می‌توان از گزارش ۸۰۱ "گزارش تدریس و فعالت‌های گروه بندی شده استاد" استفاده نمود.


( ۱ )