it.ut.ac.ir/internet

راهنمای استفاده از UTVPN

تعداد بازدید:۵۳۲۶۱

دسترسی به منابع علمی و سامانه‌های داخلی دانشگاه نظیر اتوماسیون اداری از خارج از شبکه دانشگاه تهران، از طریق سرویس UTVPN امکان پذیر می باشد، این سرویس با اکثر سیستم عامل‌های موجود سازگار می‌باشد.

کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان دوره‌های مجازی و تحصیلات تکمیلی که در ایمیل دانشگاه شناسه کاربری دارند و قصد استفاده از منابع علمی و سامانه‌های داخلی نظیر اتوماسیون و... دارند با استفاده از روش زیر می‌توانند از این خدمت استفاده نمایند.

برای هر یک از سیستم‌عامل‌هایی که استفاده می‌کنید از پیوند (لینک) های زیر استفاده کنید:

 

راهنمای استفاده از UTVPN در Windows10

راهنمای استفاده از UTVPN در Windows
راهنمای استفاده از UTVPN در Android
راهنمای استفاده از UTVPN در IOS
راهنمای استفاده از UTVPN در MAC

آموزش ساخت کانکشن UTVPN در Ubuntu 16.04

آموزش ساخت کانکشن UTVPN در Ubuntu 14.04

 

 

 

 

کلید واژه ها: L2TPVPNConnectionکانکشن


۶ رای

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

بهنام ۲۰ دی ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۲
با سلام تمامی مراحل را طبق تصویر انجام دادم ولی در آخر اتصال پیدا نمی کند. ممنون می شوم راهنمایی کنید. سیستم عامل من Android می باشد.
rashidi ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۱۱
لطفا یک نسخه ایمیل کنید
zahra.h90 ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۳
خیلی ممنون از امکان فراهم شده برای دسترسی خارج از دانشگاه از طریق VPN Connection. این روش ضمن کارآمدتر بودن از سامانه دانشیار، محدودیت برای ورود به کلیه سایت های علمی تحت پوشش دانشگاه را نیز برطرف کرده است.
آرین ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۸
با سلام تمامی مراحل را انجام دادم بر روی mac OS اما ارور Authentication failed. و یا A connection could not be established to the PPP server. Try reconnecting. If the problem continues, verify your settings and contact your Administrator. را می دهد.ممنون می شوم کمک کنید.
الهه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۸
باسلام..من تمامی مراحل را انجام دادم ولی باز هم اتصال پیدانمیکنم وخطای 789 را میدهد.مشکل از کجاست؟ متشکرم اگر راهنمایی کینید
محبوبه جان نثاری ۱۱ تیر ۱۳۹۶ | ۰۳:۱۱
با سلام من تمام مراحل نصب برای اوبنتو ۱۶را انجام دادم اما هنگام اتصال خطا میدهد مبنی برای اینکه سرویس وی پی ان استارت نشده است
فرهنگ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۷
سلام تمامی مراحل ذکر شده برای ویندوز 10 رو اجرا کردم متاسفانه ارتباط بر قرار نمیشه و فقط error 868 نشون داده میشه! لطفا راهنمایی بفرمایید